Mide Botoksu

Mide Botoksu

Vücudun farklı noktalarını olumsuz etkileyen ve gereksiz bir yük bindiren kilo, uzun vadede bu bölgelerin işlevini düşürecek bir noktaya getirmektedir. Düzensiz beslenme, normalin üzerinde fast food tüketimi, genetik etmenler ya da yanlış ilaç kullanımı dengesiz kilo artışına neden olmaktadır. Bu da zaman içerisinde fıtık, dizlerde eklem sıvısı kaybı ve daha birçok farklı hastalık sorunu ortaya çıkarır. Ancak günümüz teknolojisinin ve yöntemlerinin gelişimi sayesinde, artık herhangi bir cerrahi müdahale olmadan obezite ile mücadele konusunda tedavi gerçekleştirilebilmektedir. Mide botoksu, cerrahi müdahaleden korkan ve kilolarından bir türlü kurtulamayan kişiler için, adeta ışığı haline gelmiş durumdadır. Bu konuda mide botoksu ankara ve çevresi için profesyonel düzeyde destek verilmektedir.

Operasyona Gerek Olmadan İşlem Sağlandı Mide Botoksu

Hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmadan mide botoksu ile kilolardan kurtulma şansı elde edilebilmektedir. Üstelik çok uygun mide botoksu fiyatları ankara ile, konusunda tecrübe sahibi olan uzman doktor bünyesinde bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Tabii bu alanda gelişen teknolojik yöntemler ve uygulamalar, artık mide üzerinden yapılan botoksu mümkün hale gelmiş durumdadır. Güzelleşmek ve gençleşmek için vücudun değişik noktalarına yapılan cerrahisiz müdahale gibi, mide üzerinden botoks uygulaması için de profesyonel destek alınabilir. Bu işlem için mideye, Clostridium Botulinum adlı bakteri üzerinden elde edilen botoks enjekte edilmektedir. Böylece aşırı iştah hissi oluşturan kısım yavaşlatılmakta; hastanın düzenli ve sağlıklı şekilde kilo vermesine olanak tanınmaktadır.

Mide Botoksu Nasıl Gerçekleşiyor?

Son dönemlerde oldukça sık tercih edilen mide botoksu, Prof. Dr. Gökhan Yağcı kontrolü altında obezite tedavileri konusunda profesyonel bir anlayış üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yapılan müdahale neticesinde mide kasları ve siniri yavaşlatılır. Böylece iştah kapanır ve dengeli, sağlıklı şekilde kilo verme olanağı elde edilir. 4 ile 6 ay arasında mide besin sindirimi minimum seviyeye çekilir. Bu da daha az yiyecek hissi oluşmasına olanak tanımaktadır. İştahın kapanmasına fırsat tanıyan bu yöntem, kişide uzun süreli tokluk hissi oluşturmaktadır.

Profesyonel bir anlayışla ele alınan ankara mide botoksu için hemen site üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Uygulamanın ardından herhangi bir ağrı veya acı hissi oluşturmaya mide botoksu, dinlenme gereksinimi de meydana getirmez. Nedeni ise endoskopik yöntem üzerinden en fazla 20 dakika içerisinde işlemin kolaylıkla tamamlanmasıdır. Günümüzde çok sık tercih edilen mide botoksu, belirli bir süre içerisinde ortalama %40’a kadar kiloların verilmesine fırsat tanımaktadır.

Mide Botoksunda Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Sağlıklı ve dengeli şekilde kilo verme olanağı tanıyan mide botoksu ankara çevresinde bulunan kişiler için, özel bir olanak sunuyor. Tabii bu konuda uzman doktorumuz bünyesinde mutlaka detaylı bir incelemenin yapılması gerekmektedir. Endoskopi yöntemi ile yapılan inceleme doğrultusunda, eğer doktor midede herhangi bir problem olmadığına karar verirse işlem yapılabilir. Operasyonun ardından hasta 1 veya 2 saat içerisinde ayağa kalkar ve günlük yaşantısına devam edebilir. Endoskopi anında cihazın meydana getirebileceği basit rahatsızlıklara karşı, kişinin ağzına sprey sıkılmaktadır. Herhangi bir ameliyat hazırlığı gerek olmadan sedasyon yöntemi ile bu işlem tamamlanır.

Mide Botoksu Kimler İçin Uygulanabilir?

Kilo verme konusunda pek çok yöntem bulunmaktadır. Öncelikle düzenli beslenme ve sağlıklı spor büyük öneme sahiptir. Ancak bu yöntemlerin etkin olabilmesi için öncelikle belirli bir kilonun verilmesi gerekmektedir. Bunu sağlıklı şekilde gerçekleştiren mide botoksu, cerrahi operasyon olmadan ideal kiloya ulaşma imkânı tanıyor. Böylece çok uygun mide botoksu fiyatları ankara eşliğinde yapılan bu müdahalenin ardından, sağlıklı beslenme ve düzenli spor ile ideal kilonuzu koruyabilirsiniz. Endoskopik mide botoksu kişinin vücut kitle endeksi olarak eğer 35’in altında ise uygulanabilmektedir. Tabii onikiparmak bağırsağı problemleri, ülser, gastrit, polipi olan birçok insan, kitle endeksi 35’in altında olsa dahi bu uygulamaya tabi tutulamaz.

Profesyonel Mide Botoksu

Yılların tecrübesi ile profesyonel bir anlayış içerisinde mide botoksu gerçekleştiren Prof. Dr. Gökhan Yağcı ile, yeniden ideal kilonuza ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde ağrısız ve acısız tamamlanan operasyonun ardından, ilk gün sıvı gıdalar tüketilmesiyle, ertesi gün normal gıda alımına başlanabilmektedir. Hızlı ve kalıcı çözümler sunan ankara mide botoksu sayesinde, yeniden sağlıklı vücut kitlesini yakalayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde 6 ila 9 ay içerisinde gereksiz kilolardan büyük oranda kurtulma şansı elde edilebilmektedir.

Şimdi Abone Ol

En son haberlerimizi alın ve sağlıklı kalın.